Депутат микола негрич ініціює проект про цілодобовий транспорт в києві

.

Депутат Київради Микола Негрич, представник Солом’янського району ініціював проект про цілодобовий громадський транспорт в Києві — повідомила прес-служба Миколи Негрича.

Як стверджує Микола Негрич — Київ залишився однією з небагатьох європейських столиць, де відсутній нічний громадський транспорт. The box nyc dress code Згідно з ініціативою — складений проект про запуск наземного цілодобового транспорту. Call option strike price Для багатьох людей дістатися додому після 24 — 00 проблематично, і доводиться замовляти дороге таксі, яке не вигідно тим, хто працює вночі (розважальні заклади, різні організації і т.д.).

«Згідно з проведеними опитуваннями, кияни позитивно ставляться до введення цілодобового транспорту, так як для багатьох людей є проблемою дістатися додому після опівночі.


Binary to decimal examples Ввести цілодобовий наземний транспорт цілком реально, оскільки з нічним метро це було б фінансово не вигідно і проблематично з технічної сторони »- повідомив Микола Негрич.

Проекти про цілодобовий транспорт неодноразово обговорювали, але так і не були реалізовані, оскільки керівництво транспортних підприємств вважає такі проекти невигідними і затратними. Usd to zmk На що Микола Негрич заявляє — «Основним завданням громадського транспорту є перевезення пасажирів, а не вираховування комерційної вигоди, а завдяки децентралізації в бюджеті з’явилися кошти, завдяки яким можна втілити даний проект в реальність»

У деяких містах України вже з’явився цілодобовий транспорт — в Запоріжжі та Одесі цілодобово ходять трамваї. Euro dollar exchange rate Нещодавно цілодобовий транспорт з’явився у Львові та Дніпропетровську.


banner