Історія проекту _ перспектива

.

Ідея створити клас для своїх особливих дітей з’явилася у сімей Кур’янових та Василенків після того, як стало зрозуміло, що звичайні школи, попри відкритість, абсолютно не готові прийняти дитину з cиндромом Дауна, а особливості «навчання» в спеціалізованих інтернатах безмежно далекі від потреб наших дітей.

Після ознайомчої подорожі до Голландії з’явилося бажання створити в Україні працюючу модель навчання дітей з порушенням розумового розвитку, де б використовувалися новітні методики, де вчителі були б мотивовані, де діти відчували б щоденну підтримку та розвивали власні можливості. The box movie Але головне – було бажання, щоб після закінчення школи у дітей в руках був не диплом, а вміння та навики для подальшого життя та працевлаштування.

Власне бачення «правильної» моделі навчання для своїх дітей батьки-ентузіасти доносили до звичайних, приватних та спеціалізованих шкіл.


Nok usd Проте попри відкритість та співчуття звичайних шкіл, відповідної підготовки спеціалістів у цих навчальних закладах не було. Vnd to usd converter Так само не було додаткового фінансування, розуміння, що робити з такою дитиною, за якою програмою навчати.

Зрештою проект було започатковано на базі спеціалізованої школи-інтернату №26. Binary code translation Однак через повну невідповідність потребам дітей підходів та програм, які використовуються у спеціальній освіті, було ініційовано офіційний експеримент спільно з Інститутом Спеціальної Педагогіки. 1 usd to rmb Під парасолькою ВБО «Даун Синдром» започаткували проект «Перспектива 21-3». Usps shipping supplies До розвитку проекту почали долучатися інші активні батьки та волонтери.

Педагогічний колектив – це одна з найважливіших складових успіху проекту. Exchange rate usd to rmb До роботи були залучені спеціалісти з мінімальним досвідом роботи з особливими дітьми. Exchange rate us to canada Деякі отримували спеціалізовану освіту (точніше документ про освіту) вже протягом роботи в проекті. What is a binary number Натомість до команди долучалися люди, які мали бажання вчитися, змінюватися та розвиватися разом з проектом та дітьми. Convert idr to usd Щире визнання Божого керівництва в житті було однією з передумов підбору кадрів.

На сьогодні команда «Перспективи» складається з методиста, викладачів, асистентів, вихователів, логопеда. Commodity futures price quotes Керівником та незмінним локомотивом проекту стала Аренда Василенко-ван де Рей, мама одного з учнів, Петра Василенка.

All materials are found on open spaces of a network the Internet as freely extended and laid out exclusively in the fact-finding purposes. If you are what lawful legal owner or a product and against its placing on the given site, inform us and we will immediately remove the given material. The administration of a site does not bear responsibility for actions of the visitors breaking copyrights. abuzesite@bigmir.net

banner